UPUTA MZO-A O PROVOĐENJU NASTAVE NA DALJINU U IDUĆEM TJEDNU
Autor: Nikolina Dolfić, 2. 4. 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja  donijelo je uputu vezano za organizaciju rada u idućem tjednu koju možete pročitati OVDJE.

U skladu s uputama, nastavnici će  idući tjedan ponavljati nastavno gradivo koje su do sada obradili u sklopu virtualne nastave, kako bi učenike što bolje pripremili za vrednovanje naučenog, a koje će se odvijati prema Uputi za vrednovanje i ocjenjivanje u virtualnom okruženju koju će MZO uskoro objaviti.

Također prema uputi MZO-a, ravnatelj saziva virtualnu sjednicu Nastavničkog vijeća koja će se održati u srijedu 8. travnja 2020. s početkom u 11:30 u virtualnoj zbornici. Dnevni red sjednice bit će naknadno objavljen.

Priloženi dokumenti:
Dopis_osnovnim_i_srednjim_skolama_2_04_2020.pdf (190.24 KB)