Nakon objavljenog Javnog poziva za organizaciju maturalnog putovanja trećih razreda Tehničke škole za strojarstvo i mehatroniku, Split; proveden je sastanak Povjerenstva škole za provedbu ekskurzijskog putovanja 31.1.24. Na sastanku je odbor većinskim glasovanjem odabrao tri ponude koje smatra najprihvatljivijim:

• Ponuda agencije F-tours
  • Ponuda agencije Vučković travel collections.
  • Ponuda agencije Kvarner Express International Split

Pozivaju se ove agencije da održe prezentaciju kojom će detaljnije iznijeti plan i program ekskurzijskog putovanja kojeg su naveli u svojoj ponudi. Prezentacija će se održati u školi 12.veljače 2024. prema sljedećem rasporedu:

U 17:00 u učionici 16, bit će roditelji 3.A razreda i agencija F-tours

U 17:00 u učionici 17, bit će roditelji 3.B i 3.C razreda i agencija Vučković travels collection

U 17:00 u učionici 18, bit će roditelji 3.D razreda i agencija Kvarner express

U 17:30 u učionici 16, bit će roditelji 3.A razreda i agencija Kvarner express

U 17:30 u učionici 17, bit će roditelji 3.B i 3.C razreda i agencija F-tours

U 17:30 u učionici 18, bit će roditelji 3.D razreda i agencija Vučković travels collection

U 18:00 u učionici 16, bit će roditelji 3.A razreda i agencija Vučković travels collection

U 18:00 u učionici 17, bit će roditelji 3.B i 3.C razreda i agencija Kvarner express

U 18:00 u učionici 18, bit će roditelji 3.D razreda i agencija F-tours