Nova nastavna godina počinje u ponedjeljak 4. rujna 2023. u 8,00 sati prema rasporedu objavljenom OVDJE

Prvi nastavni sat bit će sat  razrednika i upisat će se u e-dnevnike. Nakon sata razrednika nastava će se odvijati prema redovitom rasporedu odnosno održat će se 1. nastavni sat i svi preostali sati predviđeni rasporedom za ponedjeljak.

Nastavni sati trajat će po 35 minuta, a početak i završetak nastavnog sata oglašavat će se s dva kratka zvučna signala školskog zvona. Veliki odmor za sve učenike bit će od 10,35 do 10,55 sati.

Popis inicijala prezimena i imena učenika raspoređenih u prvim razrednim odjelima (A, B, C i D) možete preuzeti klikom na LINK

NAPOMENA: Na prvom satu (SRZ) učenici će dobiti tjedni raspored i sve potrebne upute od strane razrednika. Učenici trebaju u školu donijeti pribor za pisanje i bilježnicu.

Nije dopušteno dolaženje u školu u kratkim hlačama.

Split, 29. kolovoza 2023.

Klasa: 602-03/23-25/19;

Urbroj: 2181-333-23-01-1

Ravnatelj:                                                                                                              Marin Tvrdić, dipl. ing.