Tijekom 10.,11. i 12. mjeseca, u organizaciji Saveza školskih sportova, odigravalo se Prvenstvo srednjih škola grada Splita u košarci po grupama među kojima smo bili prvi i prošli u četvrt finale. U četvrt finalu smo pobijedili Turističku školu i plasirali se u polufinale. U petak 08.12.2023. u velikoj dvorani na Poljudu igrao se završni troboj škola. Igrale su: V. gimnazija Vladimir Nazor, III. gimnazija MIOC i Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku. U prvoj utakmici smo MIOC pobijedili s 3 koša razlike, a u drugoj utakmici smo V. gimnaziju pobijedili s 12 razlike te tako s dvije pobjede postali prvaci grada Splita. Titula nam je osigurala plasman na županijsko natjecanje.

Čestitam momcima na fer i sportskoj borbi te se nadam dobrom rezultatu na županijskom natjecanju.

Mentor Davor Karl, prof.

Na slici: gornji red s lijeva na desno: Armanda  Doljanin Lovre (3. C), Prpa Luka (4. C), Masatović Tomislav (3. B), Lauš Matej (2. A) , Dodig Enio (2. B)
Na slici donji red s lijeva na desno:  Šarac Luka (2. B), Marević Josip (3. A), Vukušić Petar (1. B)

Na slici nedostaju: Letica Lovre (1. C) , Dujmović Jakov (2. D)

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.