eTWINNING ŠKOLA 2020./2021.

Marljivim trudom i radom našeg tima nastavnika, a ponajviše učenika koji su sudjelovali u  školskim eTwinning projektima (Faust Vrančić očima naših učenika, Čudesna voda pamti čovjekov utjecaj i One small step for a man, one giant leap for European – Young entrepreneurs of Europe), naša je škola zaslužila oznaku eTwinning škola 2020./2021.

Velika je čast priključiti se zajednici eTwinning škola koje promiču europsku suradnju i daju primjer dobre prakse svim školama u eTwinning zajednici i izvan nje.

Popis nagrađenih europskih škola pogledajte OVDJE.

MREŽA TV, 29.1.2020.

Novinarska ekipa Mreža TV-a posjetila nas je u srijedu, 29.1.2020. kako bi napravila reportažu o eTwinning projektima. Što su učenici 2.D razreda, Gajo Hrabar i Bruno Musinov, ispričali novinaru Antoniu Plazonji, pogledajte na videu od 05:22.

HRT, 22.1.2020.

Novinarska ekipa informativnog programa HRT-a, predvođena novinarkom Tatjanom Lisičin, snimila je reportažu o eTwinning projektima naše škole. Reportaža je prikazana 22.1.2020. u Regionalnom dnevniku na 2. programu HRT-a i u Županijskoj panorami na 4. programu HRT-a. Kako su se naši učenici snašli pred kamerama pogledajte od 21:15.

Slobodna Dalmacija, 21.12.2019.