Zbog održavanja Ispita državne mature dana 10. lipnja 2024. (ponedjeljak) – Hrvatski jezik i dana 12. lipnja 2024. (srijeda) – Fizika, nastava će se održati s početkom u 12,45 sati.

Nastava će se održati u redovitom trajanju od 45 minuta za svaki nastavni sat te prema ustaljenom rasporedu.

U slučaju da za neke druge dane bude potrebno odgoditi početak nastave svi učenici će o tome biti pravodobno obaviješteni.

Početak i završetak nastavnih sati oglašavat će se s dva kratka zvučna signala.

Svim učenicima želim što uspješniji završetak nastavne godine.

Ravnatelj:

Marin Tvrdić, dipl. ing.