Pozivamo učenike naše škole da se prijave na II. foto natječaj. Više informacija u nastavku:

II. foto natječaj je namijenjen i otvoren za sve učenike osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske.

Tema II. foto natječaja je PJESMA NA FOTOGRAFIJI. Učenik treba odabrati pjesmu bilo kojeg pisca/pjesnika te je prikazati fotografijom. Sudjelovati se može s najviše dva rada.

Natječaj je otvoren za prijave od 14.3. do 2.5. 2022. godine te će nakon toga uslijediti vrednovanje pristiglih radova. Radove će ove godine vrednovati stručni žiri, te će popis pobjednika biti objavljen početkom lipnja na našim službenim stranicama. Nagrada je književni poklon paket iznenađenja! Svi nagrađeni radovi bit će prikazani na izložbi u Dječjoj knjižnici „M2".

Prijavnica se ispunjava putem mrežnog obrasca na stranicama Dječje knjižnice M2 gdje su navedena sva pravila i uvjeti sudjelovanja.

Poveznica na prijavu: