ŠKOLSKA GODINA 2018./2019.

Državno natjecanje iz engleskog jezika

25. Državno natjecanje iz engleskoga jezika održano je u Poreču od 1. do 3. travnja 2019. Škola domaćin bila je Osnovna škola Poreč.  Na Natjecanju je sudjelovalo ukupno 104 učenika, koji su se natjecali u 6 kategorija. Učenik Ivan Damjanović (4.A) sudjelovao je na natjecanju.

Državno natjecanje iz mehatronike

Od 27. do 28. ožujka 2019. godine na Zagrebačkom velesajmu održalo  se Državno natjecanje učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2019., najveće strukovno natjecanje u ovom dijelu Europe. Oko 450 najboljih učenika strukovnih škola natjecalo se u više od 40 strukovnih disciplina.  Naš učenik Luka Milić (4.D) bio je 6. u svojoj kategoriji.

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

Na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika, učenik 4. A razreda, Ivan Damjanović, osvojio je 1. mjesto. Učenik 4. B, Marko Radmilo bio je šesti, a učenik 2. A, Bruno Koharević peti na listi. Mentorica im je bila nastavnica engleskog jezika, Marina Barač.

Na istom natjecanju, učenik 2. D razreda, Miro Šimić osvojio je 12. mjesto pod mentorstvom nastavnice engleskog jezika, Ane Masleša.

Međužupanijsko natjecanje mehatronike

Učenik 4. D razreda, Luka Milić osvojio je 2. mjesto na međužupanijskom natjecanju mehatronike, koje se održalo u Tehničkoj školi, Rijeka, 26.02.2019. Mentori su mu bili nastavnici Miro Dujmović i Nađan Dumanić.

ŠKOLSKA GODINA 2017./2018.

Na Županijskom natjecanju, u disciplini “CNC tehnike – tokarenje”, učenik Bože Vukušić, pod mentorstvom nastavnice Vesne Plenča, osvojio je 2. mjesto i plasirao se na Državno natjecanje.

Na Državnom natjecanju u Zagrebu, u discpilini “CNC tehnike – tokarenje”, učenik Bože Vukušić osvojio je 9. mjesto.

U disciplini “Dizajniranje računalom – Auto Cad”, učenik Teo Čolović, pod mnetorstvom nastavnice Marije Milković, osvjio je 8. mjesto.

U disciplini “Dizajniranje računalom -CATIA”, učenik Petar Babić, pod mentorstvom nastavnika Zlatka Žure, osvojio je 12. mjesto.

U disciplini “Strojarske konstrukcije”, učenik Petar Babić, pod mentorstvom nastavnika Zlatka Žure, osvojio je 7. mjesto.

U disciplini “Tehničar za mehatroniku”, učenik Lovre Cikojević, pod menstorstvom nastavnika Nađana Dumanić i Miroslava Dujmovića, osvojio je 8. mjesto, a učenik Robert Jukić Bračulj izvrsno 4. mjesto.

ŠKOLSKA GODINA 2016./2017.

Na državnom natjecanju u disciplini tehničar za mehatroniku održanom 4. 4. 2017. u Tehničkoj školi Ruđer Bošković, Zagreb naš učenik Toma Aglić, 4.c osvojio je 3. mjesto (kaže da bi rezultat bio i bolji da je pažljivije pročitao zadatak), a drugi naš učenik Josip Varkaš, 4.c  – 7.mjesto. Čestitke učenicima i njihovim mentorima mr. sc. Miroslavu Dujmoviću i Nađanu Dumaniću, dipl. ing.

Državno natjecanje iz Engleskog jezika održalo se od 5. do 7. travnja 2017.god. u OŠ Mursko Središće na kojem je naš učenik Kyler Christopher England (2.d) osvojio 4. mjesto u kategoriji 2B (drugi razredi srednjih strukovnih škola) pod mentorstvom nastavnice Marine Barač, prof.

ŠKOSKA GODINA 2015./2016.

ŠKOLSKA GODINA 2008./2009.