eTwinning projekti

Marljivim trudom i radom našeg tima nastavnika, a ponajviše učenika koji su sudjelovali u  školskim eTwinning projektima naša je škola zaslužila oznaku eTwinning škola 2020./2021.

Velika je čast priključiti se zajednici eTwinning škola koje promiču europsku suradnju i daju primjer dobre prakse svim školama u eTwinning zajednici i izvan nje.

Ostali projekti

Projekti koji su se provodili u našoj školi, a neki se svake godine provode zbog zainteresiranosti učenika su: Holokaust projekt, Mreža čitanja, Tjedan mozga, I moj glas je bitan, Škola budućnosti, Baština na mreži, Održivi razvoj, Dani medijske pismenosti, Škole za Afriku, Šetnja Marjanom.

Sigurnost na internetu

Dan sigurnijeg interneta se obilježava svake godine drugog utorka u veljači. Na portalu medijskapismenost.hr postoji posebna rubrika Sigurnost na internetu u kojoj se mogu pronaći korisne informacije i prijedlozi tema za razgovor, kao i vježbe koje se mogu provesti s učenicima.

ERASMUS+ projekti

Našoj školi su odobrena sredstva u iznosu od 54,944.00 EUR za provedbu Erasmus+ projekta, KA122-VET: “Praktične vještine – naš ključ za uspjeh” koji uključuje mobilnost 20 učenika trećih razrednih odjeljenja, 2 nastavnika u pratnji te mobilnosti 4 nastavnika strukovnih predmeta u Sevillu, Španjolska.