Poštovani maturanti

Danas od ponedjeljka 26.06 do srijede 28.06. imate zadnja 2 obvezna ispita: Hrvatski u 2 djela i Matematiku.

Nakon toga će prema kalendaru DM izvjesiti rezultate, a onda idu eventualne žalbe u trajanju od 48 sati o čemu će još naknadno biti obavijest.

Učenici koji nisu prijavili DM ili nisu mogli pristupiti istoj ili su pali neki od ispita opet se moraju nakon ovoga roka ponovo prijaviti preko stranice postani student ako žele polagati u jesenskom roku. Znači prijava za ljeto im ne važi za jesen.

Da napomenem svi učenici mogu prijaviti ispite:

• Oni kojima nedostaje dio jer ga nisu položili (to je besplatno)
  • Oni koji žele ev. popravljati ocjenu (napomena: ako popravljaš ocjenu pa dobiješ lošiju ili eventualno padneš ostaje to zadnje ti ostaje)
  • Oni koji nisu obranili završni rad
  • Oni koji imaju još polagati predmete koje nisu položili na ljetnom popravnom roku.
  •

Dakle mogu svi prijaviti, a izići samo oni koji s uspjehom završe godinu bez obzira na obranu Završnog rada. Obranom ZR stječe se pravo na potvrdu o položenoj DM.

Svi oni učenici koji nisu potvrdili osobne podatke i ocjene sva 4 razreda neka to što prije urade, jer ovo napominjem već 100 puta, da poslije ne bi bilo problema.

Za sve dodatne informacije tražiti IK.

Imate još ovaj vikend pred sobom za ponavljanje gradiva pa ga korisno iskoristite.

SRETNO!

IK Nađan Dumanić