Dana 14.2. održalo se prvenstvo srednjih škola grada Splita u stolnom tenisu u maloj dvorani Gripe. Naša škola osvojila je sjajno 2. mjesto!

Na putu do drugog mjesta ekipa naše škole je u 1. kolu bila bolja od Prometne škole rezultatom 3:0. U 2. kolu pobijedila je Prirodoslovnu školu rezultatom 3:0.
3. kolo odnosno u polufinalu su pobijedili Ekonomsku školu rezultatom 3 :1.
U finalu smo izgubili od V. gimnazije rezultatom 3:0 .

Prve dvije plasirane ekipe stječu pravo nastupa na županijskom natjecanju. Ekipa Tehničke škole za strojarstvo i mehatroniku, Split nastupila je u sljedećem sastavu: 1.Marko Mlinar  1.D (kapetan, na fotografiji lijevo), 2. Mario Mažar 2.C (na fotografiji u sredini), i 3. Dino Mirić 3.B (na fotografiji desno). Čestitam momcima na sjajnoj izvedbi i osvajanju 2. mjesta i plasmanu na županijsko natjecanje.

Davor Karl, prof.