U Gradskoj knjižnici Marka Marulića u Splitu pokreće se još jedan čitateljski klub, ovoga puta na Odjelu za djecu i mlade. Iako vas naziv „Marulićevi čarozezi“ možda odmah asocira na najpoznatijeg čarobnjaka na svijetu, u klubu će se čitati i naslovi drugih žanrova, a ne samo onih iz područja fantastike!

Klub je namijenjen djeci i mladima od 12 do 18 godina starosti, a moderatorica kluba je Katarina Sovulj, djelatnica Odjela za djecu i mlade.

Možete se prijaviti na mail: sredisnjica-djecji@gkmm.hr ili na brojeve telefona: 021/685-020 ; 021/685-022.

Zbog kvalitete rada, broj sudionika ograničen je na 10 članova. Sastanci kluba održavat će se jednom mjesečnou dogovoru s voditeljicom i članovima kluba.