TERENSKA NASTAVA U MUZEJU GRADA SPLITA
Autor: Nikolina Dolfić, 30. 1. 2020.

Projekt je u školskoj godini 2019./2020. započeo terenskom nastavom - posjetom Muzeju grada Splita.

Učenici 2.A razreda te nekoliko učenika trećih razreda, sudjelovali su u terenskoj nastavi u Muzeju grada Splita. Imali su prilike razgledati stalni postav  kroz koji ih je provela kustosica muzeja te su tako između ostalog proširili svoja znanja o Splitu u vrijeme cara Dioklecijana. Posebni dio obilaska bilo je predavanje "Split u vrijeme II. svjetskog rata". Ova terenska nastava bila je uvod u Holokaust projekt koji će se u školi provoditi do kraja siječnja.

Učenici 2.D razreda, muzej su posjetili s nastavnicom povijesti i etike, Mirjanom Kamber, u srijedu 12.2.20120.

Fotografije pogledajte u GALERIJI.