preskoči na sadržaj

Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku, Split

Login
e-DNEVNIK

 

 

BROJAČ POSJETA
Ispis statistike od 7. 11. 2009.

Ukupno: 634477
Ovaj mjesec: 1042
Danas: 47
KALENDAR
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Popis nastavnika po predmetima

 

  1. HRVATSKI JEZIK

LISICA, KATJA                                                                                                                                                                                 MAGDIĆ, MIRANDA (zamjena GIJEVSKI, TANJA)
OGREBIĆ, SANJA

 

  1. ENGLESKI JEZIK
 
                   BARAČ, MARINA
IVANIŠEVIĆ, BLANKA
MASLEŠA, ANA
     
 
  1. POVIJEST I ETIKA
 
                       KAMBER, MIRJANA  
 
 
  1. VJERONAUK
 
                       MARKIOLI,  VANJA
 
 
  1. POLITIKA I GOSPODARSTVO
 
                       DADIĆ, TINA (Zamjena ZDRAVKO BOSANČIĆ)
 
 
  1. GEOGRAFIJA
 
                        ČIZMIĆ  KVASINA, RAVENA
 
 
  1. TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA
 
                      KARL, DAVOR
                      BALIĆ, BRANIMIR
 
  1. MATEMATIKA
 
                       BUDIMIR, VALERIJA
                       BULJAN, SANJA
    SLIPČEVIĆ, PAULA (zamjena MRAVULJ, ŽELJKA)
                       RADONIĆ, RATKA 
                             
  1. FIZIKA
                                          BUDIMIR, VALERIJA
                       POLJAK, NARCISA
                     
 
  1. KEMIJA I BIOLOGIJA
 
                       BEGO-MEDVED, KATIJA
 
  1. RAČUNALSTVO I PROGRAMIRANJE
 
                        ALUNIĆ, SANDRA
                        SLIPČEVIĆ, PAULA (zamjena MRAVULJ, ŽELJKA)
 
  1. ELEKTROTEHNIČKA SKUPINA PREDMETA
 
                        DUJMOVIĆ, MIROSLAV
                        KOKAN, KATARINA                    
                        MARUŠIĆ, VICKO
                       
 
  1. STROJARSKA SKUPINA PREDMETA
 
           BARAĆ, IVANA
  DUMANIĆ, NAĐAN
  ERCEGOVIĆ, KATARINA
  JURIĆ PETAR
  KATUNARIĆ, MIRKO     
  MILKOVIĆ, MARIJA
  MITOV, IGOR
  PETRIĆ, BARIŠA
  PLAZONIĆ, LORENA
  PLENČA, VESNA
  ZEČEVIĆ, ŽARKO
            ŽAMIĆ, TOMISLAV
            ŽULJIĆ, TOMISLAV
            ŽURE, ZLATKO
 
 
  1. PRAKTIČNA NASTAVA
 
                        VUKOVIĆ, IVO
 

preskoči na navigaciju