OBAVIJEST ZA UČENIKE I RADNIKE ŠKOLE
Autor: Nikolina Dolfić, 21. 12. 2020.

SVIMA VAMA, DRAGI UČENICI, KOLEGICE I KOLEGE, KAO I VAŠIM NAJMILIJIMA ŽELIM ČESTIT I BLAGOSLOVLJEN  BOŽIĆ TE  SRETNU NOVU 2021.  GODINU.

ŽELIM VAM PUNO ZDRAVLJA, ZADOVOLJSTVA, MIRA I USPJEHA U NAREDNOJ GODINI TE DA VAM SE OSTVARE SVE VAŠE ŽELJE.

Prvo polugodište završit će s nastavnim danom 23. prosinca 2020. (srijeda). Početak 2. polugodišta predviđen je 18. siječnja 2021. (ponedjeljak), a o načinu izvođenja nastave svi ćemo biti na vrijeme obaviješteni.

Nadam se da ćemo se svi zajedno vrlo skoro vratiti uobičajenom načinu života i rada te da ćemo zajedno uspjeti ostvariti sve ono što nam je zajednički cilj.

SRETNO SVIMA!

Ravnatelj:

Marin Tvrdić, dipl. ing.

Obavijest za učenike i radnike škole